Dovolená v Řecku

U Středozemního moře ležící Řecko je oblíbenou turistickou zemí. Athény jsou vyhlášeným cílem, ale nejnavštěvovanější jsou řecké ostrovy jako Kréta, Rhodos, Korfu, Santorini a Kos.
Pravidla fóra
Informace o největším a nejjižnějším řeckém ostrově naleznete na webu věnovaném Krétě. Dalším ostrovem, kterému se věnuje celý web, je Rhodos. Ostrovy zaujímají téměř jednu čtvrtinu rozlohy celého Řecka a jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro letní dovolenou.
Pokud i vy patříte mezi příznivce této jihoevropské země, podívejte se na aktuální nabídku last minute do Řecka a zjistíte, že navštívit některý z ostrovů nebo pevninské Řecko nemusí rozhodně stát velké peníze.
Odpovědět
Mazel
Příspěvky: 4
Registrován: 01 dub 2010, 12:16

Dovolená v Řecku

Příspěvek od Mazel »

Ahoj,

V letošním roce pojedu na tři týdny do Řecka. Několik let zpátky jsem byla zamilovaná do arabských zemí a každou dovolenou jsem trávila v těchto zemích.

Teď jsem se rozhodla, že budu opět objevovat Řecko. Kdysi jsem tam měla kamarádku, navázala jsem s ní znovu kontakt a už se těším, že strávím u ní na nejkrásnějším ostrově nádherné tři týdny.

Už se moc těším.
Holub
Příspěvky: 14
Registrován: 20 led 2010, 19:11

Re: Dovolená v Řecku

Příspěvek od Holub »

Ahoj

Mám takový skromný dotaz. Jaký je podle tebe nejkrásnější ostrov v Řecku.

Jinak ti rozumím, Řecko je opravdu krásné, hlavně na jaře. Dcera mojí životní družky žije již několik let s jedním řekem na ostrově Rhodos. Jezdíme tam každý rok, jsme tam od května až do žáří někdy i do října. Oni zase naopak v zimě přijedou na dva měsíce k nám.

Měj se
Přílohy
Výlet v Řecku
Výlet v Řecku
Mazel
Příspěvky: 4
Registrován: 01 dub 2010, 12:16

Re: Dovolená v Řecku

Příspěvek od Mazel »

Abych ti pravdu řekla, tak pro mne je nejhezčí ostrov Karpathos a tam také celé tři týdny zůstanu. Teď jsem už pár let u své přítelkyně nebyla, ale letím tam celkem už po osmé. Mimochodem, rodina mojí přítelkyně žije na Rhodosu, její maminka je z Kalimnosu a tatínek pochází z Kréty.

Už mám sbaleno a nemůžu se dočkat až je zase všechny po letech uvidím.
Maruš
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2015, 12:31

Re: Dovolená v Řecku

Příspěvek od Maruš »

My s rodinkou povalíme na Zakynthos do hotelu CAVO DORO na all inclusive, tak snad se nám tam bude líbit
Valinka111
Příspěvky: 6
Registrován: 01 zář 2015, 20:31

Re: Dovolená v Řecku

Příspěvek od Valinka111 »

V Řecku jsem ještě nikdy nebyla .. doufám, že ho také brzy navštívím :)
Odpovědět