Kréta na konci října [ 1115 ]

U Středozemního moře ležící Řecko je oblíbenou turistickou zemí. Athény jsou vyhlášeným cílem, ale nejnavštěvovanější jsou řecké ostrovy jako Kréta, Rhodos, Korfu, Santorini a Kos.
Pravidla fóra
Informace o největším a nejjižnějším řeckém ostrově naleznete na webu věnovaném Krétě. Dalším ostrovem, kterému se věnuje celý web, je Rhodos. Ostrovy zaujímají téměř jednu čtvrtinu rozlohy celého Řecka a jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro letní dovolenou.
Pokud i vy patříte mezi příznivce této jihoevropské země, podívejte se na aktuální nabídku last minute do Řecka a zjistíte, že navštívit některý z ostrovů nebo pevninské Řecko nemusí rozhodně stát velké peníze.
Odpovědět
Matej
Příspěvky: 10
Registrován: 16 pro 2009, 16:42

Kréta na konci října [ 1115 ]

Příspěvek od Matej »

zdravím všechny,
měli jsme v plánu, že na konci října bychom chtěli letět na Krétu. Díval jsem se na netu na denní teploty v tomto období a jen 24 stupňů a 8 deštivých dní za měsíc to se mi fakt zdá docela dost. Máte někdo nějaký jiný nápad kam by to chtělo letět, když už za to dáme pro dva nějakech 35000 All inclusive ?? Třeba to ani nemusí být Evropa. Díky za tipy....
Micky
Příspěvky: 11
Registrován: 09 pro 2009, 17:18

Re: Kréta na konci října [ 1115 ]

Příspěvek od Micky »

No hele a co bys tomu říkal třeba do Jordánska nebo Ománu ?
Přílohy
Jordánsko
Jordánsko
Matej
Příspěvky: 10
Registrován: 16 pro 2009, 16:42

Re: Kréta na konci října [ 1115 ]

Příspěvek od Matej »

hmm tak to tedy raději ne, myslel jsem tím něco trochu jinýho, ale jinak díky...
Orech
Příspěvky: 7
Registrován: 20 led 2010, 19:07

Re: Kréta na konci října [ 1115 ]

Příspěvek od Orech »

ahojky
tak já si zase myslím, že v tomhle ročním období by to nemuselo být špatný třeba v Turecku. Taky to nebude podle mne až tak drahý. Možná ještě Dubai.
Ořech
Přílohy
Tak co nenalákám tě na TURECKO???
Tak co nenalákám tě na TURECKO???
Pecka
Příspěvky: 4
Registrován: 17 pro 2009, 09:10

Re: Kréta na konci října [ 1115 ]

Příspěvek od Pecka »

čágo belo,
co bys říkal třeba i na ten Egypt nebo Kanáry? Docela by se mi taky líbila cesta po Nilu. Když už dáš za to takový prachy, tak ať to stojí za to.
Pěkně by mohlo být i v Tunisku a takový pěkný výlet na Saharu jízda na velbloudech. :P Já jsem tam byla v Port el Kantaoui v hotelu Marhaba Palace a bylo to super.

Tak si to užij pa pa
Odpovědět