Mořští ptáci na Maltě

Vyhlášená svou kuchyní, patří tato země u Středozemního moře k turisticky nejnavštěvovanějším. V Itálii je mnoho historických památek a patří k ní také ostrovy Sardínie, Sicílie a Elba.
Pravidla fóra
K jedné z nejnavštěvovanějších zemí našimi turisty patří bezesporu Itálie. Malta již tak navštěvovaná není, ale své místo na cestovatelské mapě si určitě zaslouží. Diskutuje se zde o ubytování v Itálii, cestování do této jihoevropské země a dalších tématech s Itálií a Maltou souvisejících.
Odpovědět
Mobil
Příspěvky: 10
Registrován: 20 led 2010, 19:13

Mořští ptáci na Maltě

Příspěvek od Mobil »

Zdravím

Právě jsem se vrátil z příjemného relaxačního týdnu na Maltě. Jedna věc je pro mě ale záhada. Strávil jsem většinu času v blízkosti moře a neviděl jsem žádné mořské ptáky na ostrově. A tak mě napadlo, že třeba budete vědět proč? Nemůžou třeba už odlétat na jih nebo na sever nebo jak to je?
Pirat
Příspěvky: 3
Registrován: 28 led 2010, 22:40

Re: Mořští ptáci na Maltě

Příspěvek od Pirat »

Třeba probíhal zrovna nějaký lov ptáků?! Lovci na Maltě střílejí vše co létá :) takže buďte opatrní.
Hudek
Příspěvky: 2
Registrován: 01 dub 2010, 12:07

Re: Mořští ptáci na Maltě

Příspěvek od Hudek »

No dle mého je problém v tom, že mořští ptáci mají tendenci se zdržovat v oblastech izolovaných od útesu. My měli štěští a viděli jsme je na skále Cenc Ta´na Gozu.
Odpovědět