Hledám pěkná místa v Itálii [ 1071 ]

Vyhlášená svou kuchyní, patří tato země u Středozemního moře k turisticky nejnavštěvovanějším. V Itálii je mnoho historických památek a patří k ní také ostrovy Sardínie, Sicílie a Elba.
Pravidla fóra
K jedné z nejnavštěvovanějších zemí našimi turisty patří bezesporu Itálie. Malta již tak navštěvovaná není, ale své místo na cestovatelské mapě si určitě zaslouží. Diskutuje se zde o ubytování v Itálii, cestování do této jihoevropské země a dalších tématech s Itálií a Maltou souvisejících.
Odpovědět
Helena
Příspěvky: 8
Registrován: 09 pro 2009, 17:13

Hledám pěkná místa v Itálii [ 1071 ]

Příspěvek od Helena »

čau,
v červnu jedu do Itálie, můžete mi někdo prozradit, nějaká pěkná místečka v Itálii. Upřednostňuji, Ligurskou riviéru nebo Toskánsko. Kde jsou pěkné pláže? Jsou možné nějaké pěkné soukromé apartmány, nerada bych bydlela v hotelu. Díky
Gabca
Příspěvky: 8
Registrován: 06 led 2010, 07:28

Re: Hledám pěkná místa v Itálii [ 1071 ]

Příspěvek od Gabca »

Ooooo Helen,
v Itálii je spousta pěkných míst, já například mám ráda "Itálii včerejší" to jsou pro mne horské vesničky, staré přístavy, taková ta nostalgie starých časů. Ráda bych doporučila městečko . Návštěva tohoto městečka stojí určitě za to, jsou tam nádherné historické stavby. Malý a úzký uličky. No prostě to tam na člověka dýchne. Také jsou tam krásné pláže.
Přílohy
Italie a Volterro
Italie a Volterro
Volterra, no nemají takové baráčky své kouzlo :)
Volterra, no nemají takové baráčky své kouzlo :)
Lanka
Příspěvky: 10
Registrován: 17 pro 2009, 09:10

Re: Hledám pěkná místa v Itálii [ 1071 ]

Příspěvek od Lanka »

ahoj,
všechna města v Itálii mají své umělecké poklady, ale podle mne nejhezčí město je Řím.
Přílohy
nejhezčí město je Řím :)
nejhezčí město je Řím :)
Italie_12.jpg (16.53 KiB) Zobrazeno 2347 x
Ferda
Příspěvky: 12
Registrován: 13 led 2010, 07:04

Re: Hledám pěkná místa v Itálii [ 1071 ]

Příspěvek od Ferda »

Zdravím všechny,
pro mne zase mají kouzlo malá městečka např. Lucca, Todi a Umbria. Není to sice tak atraktivní jako Toskánsko, ale přesto jsou zajímavá!
Odpovědět