Co dělat když je špatné počasí v di Jesolo? [ 1070 ]

Vyhlášená svou kuchyní, patří tato země u Středozemního moře k turisticky nejnavštěvovanějším. V Itálii je mnoho historických památek a patří k ní také ostrovy Sardínie, Sicílie a Elba.
Pravidla fóra
K jedné z nejnavštěvovanějších zemí našimi turisty patří bezesporu Itálie. Malta již tak navštěvovaná není, ale své místo na cestovatelské mapě si určitě zaslouží. Diskutuje se zde o ubytování v Itálii, cestování do této jihoevropské země a dalších tématech s Itálií a Maltou souvisejících.
Odpovědět
danka
Příspěvky: 15
Registrován: 06 pro 2009, 13:23

Co dělat když je špatné počasí v di Jesolo? [ 1070 ]

Příspěvek od danka »

čambáro,
jedeme s dětmi na týden do Itálie di Jesolo, ale mám z toho fakt mindrák, předpověď počasí je fakt úchvatná, má pršet a pršet. Tak si myslím, že z pobytu na pláži asi nic nebude. Poradíte mi někdo, co dělat s dětmi, kam jet nebo jít, aby se nenudili.
Loket
Příspěvky: 11
Registrován: 21 pro 2009, 13:07

Re: Co dělat když je špatné počasí v di Jesolo? [ 1070 ]

Příspěvek od Loket »

čus,
nevím jak staré jsou děti, ale určitě by nebylo špatný navštívit Benátky, potom zoologickou zahradu v Lignano, Gulliverlandia v Bibione, to se určitě bude líbit dětem jsou tam cvičení delfíni i tuleni potom ještě Aquapark taky v Bibione. A kde tam vůbec bydlíte?
Přílohy
Italie - i bez počasí je na co koukat
Italie - i bez počasí je na co koukat
Italie11.jpg
danka
Příspěvky: 15
Registrován: 06 pro 2009, 13:23

Re: Co dělat když je špatné počasí v di Jesolo? [ 1070 ]

Příspěvek od danka »

...rezervovali jsem si apartmán v di Jesolo, líbil se nám podle fotek, nevypadá to jako nějakej betonovej bunkr. Vypadá to, jako kdyby to bylo v nějakém řadovém domku. Apartmán je v podkroví a bazén máme přímo u apartmánu. Když by bylo náhodou pěkně, tak se můžu smažit s dětmi na sluníčku na pláži.
Moc ti ale děkuji za tipy na výlety. Fotky jsou taky úžasný, pekně jsi nás navnadil.
Odpovědět