Klima v Argentině [ 1075 ]

Brazílie je nejen země fotbalu a přátelských lidí, ale také deštných amazonských pralesů. Argentina uchvátí hornatou a jedinečnou krajinou i svým Buenos Aires.
Pravidla fóra
Příspěvky o jižní Americe. Argentina má Buenos Aires a vodopády Iguazu, Brazílie Rio de Janeiro a pláž Copacabana, v Peru je Machu Picchu a jezero Titikaka a Chile má pro turisty Patagonii a poušť Atacama.
Odpovědět
Lucka
Příspěvky: 6
Registrován: 16 pro 2009, 16:40

Klima v Argentině [ 1075 ]

Příspěvek od Lucka »

Zdravím všechny cestovatele,

chtěla bych do Argentiny a potom do Patagonie. Má někdo nějaké informace. Docela by mne zajímalo, co si mám vzít s sebou na sebe a jestli je tam velká zima? Jaké si mám vybrat měsíce pro tuto návštěvu? Jaká je tam doprava, jestli se dá cestovat, myslím jako pěší túry.
Určitě to tam musí být nádherný na kola.

Ahoj
Přílohy
Argentina na kole, to musím zkusit
Argentina na kole, to musím zkusit
Planka
Příspěvky: 7
Registrován: 21 pro 2009, 15:51

Re: Klima v Argentině [ 1075 ]

Příspěvek od Planka »

Ahojky
byla jsem v dubnu v Ushuaia v tu dobu tam bylo 14 stupňů. Docela to tam foukalo a vítr byl studený. Co si vzít na sebe já jsem zvolila cibulový systém, takže vrstvy obleční. Nechtělo se mi vydávat peníze za goratexový obleční. Sezóna tam je do konce dubna, v květnu bych sem asi už nejela. Krajina tu je nádherná a doprava autobusy také funguje dobře, přiletěla jsem do Buenos.

Aires Musím končit zase napíši zítra
PS: Přikládám mé krásné fotičky :D
Přílohy
Na Argentině byla opravdu zima
Na Argentině byla opravdu zima
Naposledy upravil(a) Planka dne 18 led 2010, 18:42, celkem upraveno 1 x.
Planka
Příspěvky: 7
Registrován: 21 pro 2009, 15:51

Re: Klima v Argentině [ 1075 ]

Příspěvek od Planka »

Jak jsem psala jsem tu znovu. Takže zima tam trvá od června do října. Taky se tady dá lyžovat. Jsem tu s kámošema chodíme docela dlouhý túry. Krajina tu je fakt fantastická!!!!!!!

měj se

PS: pošlu ti ještě pár fotiček
Přílohy
Drsná Argentina
Drsná Argentina
Argentina a příroda
Argentina a příroda
Odpovědět