Kdo se vyzná Bali - Keraton [ 1198 ]

Pro turisty jsou z Indonésie nejznámější ostrovy Jáva, Bali a Sumatra. Malajsie umožní milovníkům přírody dovolenou v tropických deštných pralesech a Filipíny s tisíci malých ostrůvků lákají ke koupání a potápění.
Pravidla fóra
Jak do Indonésie a na její největší ostrov Jávu, které lákají hodně cestovatelů, stejně jako Sumatra či Borneo. Malajsie má pro turisty Kuala Lumpur a národní park Kinabalu, zatímco Filipíny Manilu, rýžové terasy Banaue a korálový útes Tubbataha.
Odpovědět
Bobik
Příspěvky: 14
Registrován: 13 led 2010, 07:14

Kdo se vyzná Bali - Keraton [ 1198 ]

Příspěvek od Bobik »

Dobrý den, v květnu letíme do Jimbaran do Keraton - Jimbaran Resort, prosím vyzná se tam někdo, budeme rádi za každý tip.
Je to naše první cesta do Asie díky BOBIK
Alfik
Příspěvky: 14
Registrován: 13 led 2010, 07:00

Re: Kdo se vyzná Bali - Keraton [ 1198 ]

Příspěvek od Alfik »

Ahoj,
já jsem o tom slyšel jen samý dobrý věci. Jimbaran má prý nejhezčí pláž v Bali. Dá se tam i dobře posedět a pojíst v místních restauracích. Na nákupy to také není až tak daleko do Kuty, taxíkem tam jste za chvíli. Asi bych i doporučil pokoje de luxe ty nemají chybu.
Pěkně si to užijte.
Přílohy
Bali a mé krásné foto přírody :)
Bali a mé krásné foto přírody :)
Samba
Příspěvky: 5
Registrován: 28 led 2010, 22:44

Re: Kdo se vyzná Bali - Keraton [ 1198 ]

Příspěvek od Samba »

Ahoj
Naše rodina tam byla už 3 krát a vždycky se tam rádi vracíme. Celý komplex byl nedávno renovován
Jídlo v hotelu dobrý a na pláži je spousta restaurací s dobrým jídlem za celkem slušný peníze. Obsluha je milá a rádi určitě poradí co k jídlu a co třeba ochutnat. Na pláži jsou masáže, určitě doporučuji, lepší to je na pláži, protože tam jsou levnější než v hotelu.
Přeju pěknou dovolenou Samba
Přílohy
Bali
Bali
Sweet
Příspěvky: 6
Registrován: 28 led 2010, 22:56

Re: Kdo se vyzná Bali - Keraton [ 1198 ]

Příspěvek od Sweet »

Hotel Keraton je moc pěkný. Už tam bylo spousta mých známých a kamarádů, kterým jsem to doporučila a všichni byli spokojeni. Vesnička Jimbaran je přímo na pláži, kde se dají ochutnat jídla z mořškých plodů. Zároveň se tam dá pozorovat západ slunce, což je velice romantické a krásné....
Odpovědět