Bulharsko - transfer z letiště do hotelu? [ 1247 ]

Země u Černého moře s turisticky oblíbenými místy jako Sofie, Burgas či Nesebr a známými letovisky Zlaté písky, Slunečné pobřeží nebo Albena.
Pravidla fóra
Češi začali v posledních letech Bulharsko znovu objevovat. Kdysi jedna z mála možných destinací, kde bylo možné trávit dovolenou u moře, urazila značný kus cesty a dnes má turistům opět co nabídnout. Toto fórum je věnováno právě dovolené v Bulharsku. Navíc kromě moře má tato zmemě co nabídnout i těm, kteří se vydají do Bulharska na zájezd za poznáním.
Odpovědět
Fikus
Příspěvky: 10
Registrován: 09 pro 2009, 17:11

Bulharsko - transfer z letiště do hotelu? [ 1247 ]

Příspěvek od Fikus »

Zdravím všechny

Koupila jsem si pobyt do Bulharska na Zlaté písky a mám zvlášť rezervovaný hotel a zvlášť letenku. Prosím jestli máte nějaké tipy, jak se synem dostanu z letiště do hotelu Iberostar Obzor Beach.

Kolik třeba stojí taxi?
Nebo je tam nějaký autobusový spojení?

Jestli máte někdo nějaký rady k tomu hotelu, tak sem s nimi.
Díky
Cajik
Příspěvky: 6
Registrován: 23 bře 2010, 18:13

Re: Bulharsko - transfer z letiště do hotelu? [ 1247 ]

Příspěvek od Cajik »

Ahoj Fikusko :)

To máš úplně jednoduchý, až přiletíte, tak tam stojí autobusy z jednotlivých hotelů, tak se někoho zeptej, jestli nejedou na Zlatý písky. Stejně ty busy nejsou vždycky úplně plný. Tam se určitě vejdete.

Nebo jestli chceš jet taxíkem, tam je jich dost, ale doporučuji se zeptat minimálně 3 taxíků aby sis mohla porovnat ceny. Myslím, že by to nemělo stát víc jak 30 Leva. Možná někdo poradí něco lepšího.

Měj se
Holub
Příspěvky: 14
Registrován: 20 led 2010, 19:11

Re: Bulharsko - transfer z letiště do hotelu? [ 1247 ]

Příspěvek od Holub »

Ahoj

Tuhle trasu jsem ještě nejel. Jeli jsme taxíkem z letiště v Burgasu do Nesebru. To bylo celkem asi tak 35 km a platili jsme 36 Leva to asi 18€. Tak kydž to tak počítám tak mi vychází ca 1 Leva na km. Určitě se ale napřed zeptej na ceny. Jak se nám několikrát stalo, taxametr běžel hodně rychle, mají to nějak nastavený, že se s tím dá manipulovat. Hlavně tohle dělají turistům.

Ještě taková maličkost, pokud pojdeš busem, dej si pozor, tam se dost krade.
Užij si to
Přílohy
Bulharsko
Bulharsko
Odpovědět