Je dovolená v Izraeli bezpečná? [ 1139 ]

Izrael je krajinou biblických příběhů, ortodoxních Židů a spousty historických památek. Na jeho území se nachází Mrtvé moře a řeka Jordán. A v neposlední řadě je Izrael též krajinou poutních míst Jericha a Nazaretu.
Odpovědět
Kvido
Příspěvky: 9
Registrován: 06 led 2010, 07:31

Je dovolená v Izraeli bezpečná? [ 1139 ]

Příspěvek od Kvido »

Čágo
Víte někdo o tom, jak to vypadá v Izraeli :?: Slyšel jsem, že se tam dávají razítka do pasu a pak je problém se dostat do jiné země. Je to pravda? díky Kvído
Hrozen
Příspěvky: 7
Registrován: 21 pro 2009, 13:04

Re: Je dovolená v Izraeli bezpečná? [ 1139 ]

Příspěvek od Hrozen »

Zdravím
Nevím jak tedy teď vypadá bezpečnostní situace, ale to snadno zjistíš ve zprávách. Můj kámoš tam byl a dali si do pasu normální lístek,něco jako stránku, kterou mohli vyndat a na to si nechali dát razítko. Nevím jestli to teď ještě takhle funguje.
To jsem ti moc neporadil co? :lol: Tak snad jestě někdo napíše. ahoj
Bubak
Příspěvky: 3
Registrován: 28 led 2010, 22:37

Re: Je dovolená v Izraeli bezpečná? [ 1139 ]

Příspěvek od Bubak »

Ahoja Kvído
Byli jsme tam na 14 denní cestě, měli jsme půjčené auto, bylo to super a neměli jsme vůbec žádný problém. Při vstupu do země jsme řekli, že nechceme razítko, tak nám dali lístek a tam jsme měli razítko vstupu. Byli všichni velice vstřícní a ochotní. Dokonce jsme jeli až do Palestiny a západního Jordánska. Co se týká bezpečnostní situace, to si musí každý sám ověřit a taky něco riskovat, ale každý na to není.
Musíš vědět sám, čau
Přílohy
Izrael
Izrael
misulak
Příspěvky: 7
Registrován: 28 říj 2011, 16:22

Re: Je dovolená v Izraeli bezpečná? [ 1139 ]

Příspěvek od misulak »

Kamarat tam bol a bez problémov pochodil všade, ked sa vyhnes tym najhorsim zonam ludia su tam milí a pohostinní :)) uži si vylet :mrgreen:
Odpovědět