Nový Zéland na kole [ 1024 ]

Kde jinde uvidí cestovatelé klokany a mnoho dalších podivuhodností, než v Austrálii. Nový Zéland je zase geograficky nejvzdálenější zemí od střední Evropy a nabízí rozmanité přírodní krásy.
Pravidla fóra
V Austrálii lze vidět nejen klokany, ale i Sydney, Melbourne, Canberru a na severu Národní park Kakadu. Právě zájemcům o tento světadíl je fórum určeno.
Odpovědět
Irwin
Příspěvky: 11
Registrován: 16 pro 2009, 16:36

Nový Zéland na kole [ 1024 ]

Příspěvek od Irwin »

Zdravím všechny cestovatele,
už nějakou dobu plánuji svoji cestu kolem světa na kole. Předpokládám, že vyjedu někdy koncem března. Také budu ca 8 týdnů na Novém Zélandě. Možná má někdo pár dobrých rad. Nevím, zda mám začít svoji cestu na jihu nebo od severu, Vím, že bude asi deštivo a nevlídně.

Předem děkuji za rady.
Přílohy
Na Nový Zéland se opravdu těším......už mám prostudovanou i mapičku
Na Nový Zéland se opravdu těším......už mám prostudovanou i mapičku
Patrik
Příspěvky: 10
Registrován: 09 pro 2009, 17:07

Re: Nový Zéland na kole [ 1024 ]

Příspěvek od Patrik »

Zdravím,
jednoznačně ti doporučuji začít svoji cestu na jihu směrem na západ, který je teplotně příjemný. Jih je hodně studený a větrný, ale odměnou ti bude překrásná příroda. Taky bych ti radil nějaké oblečení, které jen tak neprofoukne. Moc jsem ti neporadil, ale nějakou radu na začátek máš, držím palce :lol:
Přílohy
Na Novém Zélandě se mi libilo
Na Novém Zélandě se mi libilo
Pastor
Příspěvky: 7
Registrován: 21 pro 2009, 15:47

Re: Nový Zéland na kole [ 1024 ]

Příspěvek od Pastor »

Ahoj byli jsem tam před dvěma lety, zas taková zima tam nebyla. Podle mne stojí určitě za poznání Wellington, Také západní pobřeží je krásné a vůbec na Novém Zélandě je krásně všude.
Odpovědět