Koupit auto v Argentině nebo USA [ 1055 ]

Brazílie je nejen země fotbalu a přátelských lidí, ale také deštných amazonských pralesů. Argentina uchvátí hornatou a jedinečnou krajinou i svým Buenos Aires.
Pravidla fóra
Příspěvky o jižní Americe. Argentina má Buenos Aires a vodopády Iguazu, Brazílie Rio de Janeiro a pláž Copacabana, v Peru je Machu Picchu a jezero Titikaka a Chile má pro turisty Patagonii a poušť Atacama.
Odpovědět
Okoun
Příspěvky: 4
Registrován: 21 pro 2009, 13:00

Koupit auto v Argentině nebo USA [ 1055 ]

Příspěvek od Okoun »

Zdravím všechy,

chceme s kámošema koupit nějaký auto ze seconhandu, takovou nějakou dodávku, nemusí to ale být to velký obytný auto. Chceme jet z Mexika do Argentiny, cestovat přes Andy. Nevím jestli je lepší z Mexika na jih nebo obráceně. Slyšel jsem, že Mexiko je prý dost drahé pro koupi auta. Nevím, zda se vyplatí převážet auto do Evropy?

Díky
Pelikan
Příspěvky: 9
Registrován: 09 pro 2009, 17:06

Re: Koupit auto v Argentině nebo USA [ 1055 ]

Příspěvek od Pelikan »

ZDAREC
V Buenos Aires je takovej bleší trh s autama. Jednou jsem na předměstí Buenos Aires - Palermo koupil takovou šunku za 500 USD. Je určitě lepší, když tam někoho znáš, viděl jsem tam VW busy taky Fordy.

Taky není špatný se nejdřív podívat na inzeráty v novinách, tak ti přeju úspěšnou cestu...a úspěšný lov auta :lol:
Hudec
Příspěvky: 6
Registrován: 17 pro 2009, 09:06

Re: Koupit auto v Argentině nebo USA [ 1055 ]

Příspěvek od Hudec »

ahoj, já zase vím to, že v Guatemale jsou auta dost drahý a kombíka asi vůbec nedostaneš, oni se tam tím živí vozí náhradní díly z Ameriky a pak je v Guatemale nebo Hondurasu prodávají. zdarec
Pelikan
Příspěvky: 9
Registrován: 09 pro 2009, 17:06

Re: Koupit auto v Argentině nebo USA [ 1055 ]

Příspěvek od Pelikan »

Možná by bylo fakt nejlepší koupit to auto v USA, to co píšeš bys podle mne mohl koupit za ca 200 USD. Takový jsem tam viděl a určitě ho dole i dobře prodáš
měj se a dobrej úlovek
Odpovědět