Bezpečnost ve střední Americe [ 1057 ]

Velké Antily a Karibik rámují tuto turisticky oblíbenou oblast. Teplé a čisté moře, vášnivá hudba a tanec, banány a rum, to jsou vzpomínky na tamní dovolenou.
Odpovědět
Hombre
Příspěvky: 7
Registrován: 21 pro 2009, 12:55

Bezpečnost ve střední Americe [ 1057 ]

Příspěvek od Hombre »

Ahoj všem,
mám v plánu jet tak na tři měsíce do střední Ameriky, abych si zlepšil svoji Španělštinu. Hodně se povídá o tom, že některé země nejsou až tak bezpečné. Třeba zrovna Guatemala. Fakt nemám chuť, sedět jen na pokoji, to tam pak ani nemusím jezdit. Slyšel jsem, že tam jsou ozbrojené bandy a přepadávají lidi. Prosím jestli někdo něco o tom víte, budu rád za každou informaci. Jen jsem ještě chtěl říci, že jsem poměrně dost vysoký blonďák s modrýma očima, tím pádem jsem také dost v těchto zemích nápadný.

Zdravim
Pelikan
Příspěvky: 9
Registrován: 09 pro 2009, 17:06

Re: Bezpečnost ve střední Americe [ 1057 ]

Příspěvek od Pelikan »

Zdravím,
podle mne to je tak, pokud je politická situace stabilní, není se čeho obávat. To budeš muset sledovat. Sleduj to a uvidíš. Spoustu informací také najdeš na stránkách ministerstva zahraničních věcí, docela bych tomu věřil. Určitě bude lepší, když nebudeš s sebou vozit nějakou velkou hotovost, lepší je mít šeky nebo platební kartu. Mít vždycky jen to co nutně potřebuješ, aby ses dostal z místa na místo.

měj se
Odpovědět