Keňa dá se tam vůbec někde koupat? [ 1193 ]

Ostatní africké a blízkovýchodní země
Odpovědět
Olina
Příspěvky: 4
Registrován: 16 pro 2009, 16:44

Keňa dá se tam vůbec někde koupat? [ 1193 ]

Příspěvek od Olina »

Ahoj turisti,
chtěla bych příští rok někdy v únoru letět do Keni. Mám pár takových dotazů. To co jsem už po několikáté slyšela, že se tam nedá koupat a pláže taky nic moc. Prý je tam hodně mořských ježků a korálů. Protože pro mne a mého manžela je koupání a slunění docela důležité. Jestli někdo něco víte poraďte. Je nám oběma kolem padesátky a něco jsme už ve světě viděli, ale člověk prý má zkusit všechno 8-)
Pa Olča
Orech
Příspěvky: 7
Registrován: 20 led 2010, 19:07

Re: Keňa dá se tam vůbec někde koupat? [ 1193 ]

Příspěvek od Orech »

Ahoj
Určitě se taková dovolená do Keni vyplatí. Koupání není určitě problém, jen musíte mít na koupání boty nebo nějaký sandály stačí. Také se tam musí dát pozor na příliv a odliv. Určitě jsou hezčí pláže na jižním pobřeží.
Voda je nádherně teplá až 28 stupňů. Určitě je lepší dbát na to, aby byl hotel minimálně měl **** a ***** je ještě lepší. Není dobé si kupovat hotely nižší kategorie. Já jsem tam byl už 6x a vždycky jsem byl spokojený.
Přiložím ti nějakou fotičku Ořech
Přílohy
Keňa tam se nám opravdu líbilo
Keňa tam se nám opravdu líbilo
Kasio
Příspěvky: 3
Registrován: 28 led 2010, 22:34

Re: Keňa dá se tam vůbec někde koupat? [ 1193 ]

Příspěvek od Kasio »

Ahojík
Já letím do Keni už po 18. Je to prostě nádherná země, mám tam odtud spoustu nezapomenutelých zážitků. Trochu horší to je s těmi plážovými hošany. Taky jsem si na to zvykl. Teď už otravují jen ten první den a pak už dají pokoj je to vždycky, když přijedou další kleinti a pak jsou příjemní a milí.
Jezdím rád na severní pobřeží.
Přílohy
Je tam krásná příroda a samá zvěř
Je tam krásná příroda a samá zvěř
Odpovědět