Kapverdy tohle bych už nikdy nechtěl zažít! [ 1192 ]

Ostatní africké a blízkovýchodní země
Odpovědět
Lumir
Příspěvky: 10
Registrován: 06 led 2010, 07:22

Kapverdy tohle bych už nikdy nechtěl zažít! [ 1192 ]

Příspěvek od Lumir »

Zdravím všechny
Před několika týdny jsem se vrátil z dovolené na Kapverdách. Byl jsem tam poprvé a naposledy. Za jedno to bylo dost drahý, za ty peníze bych někde v Turecku, Španělsku nebo taky v Karibiku by to bylo možná i levnější. Takovou bídu jsem fakt v životě neviděl. Ty lidi jsou tam nesmírně chudý a kydž člověk vyjde z hotelovýho komplexu, tak vyloženě obtěžují, a když jim člověk nechce nic dát, tak jsou až agresivní. Ty lidi jsou tam až nemožně primitivní, architektura otřesná. Infrastruktura tragická.
Je mi tam těch lidí opravdu líto.
Přílohy
Kapverdy
Kapverdy
Manka
Příspěvky: 6
Registrován: 20 led 2010, 19:12

Re: Kapverdy tohle bych už nikdy nechtěl zažít! [ 1192 ]

Příspěvek od Manka »

ČAU
Moje budoucí tchyně tam byla se svým partnerem. Pluli z jednoho ostrova na druhý a hodně se jim to líbilo. Samozřejmě nebyli na ostrově Sal ten se jim zádl až moc turisticky přeplněný. Přijeli plni zážitků a moc se jim to líbilo. Poznali kulturu místních lidí a taky se s nima stýkali, ale takový hrůzy, co ty píšeš, to tedy nevyprávěli.
Já si tedy myslím, že člověk když někam jede tak si to musí pořádně promyslet a taky získat o tom nějaké informace. Než být potom takto zklamaný, to by se mi asi taky dost nelíbilo, ale ty lidi za to nemůžou.
Taky by se nemělo říkat nikdy více. :|

PS: přiložím i fotičky, co mi ukazovala, snad se nebude zlobit :)
Přílohy
Kapverdy
Kapverdy
Kapverdy hotel
Kapverdy hotel
Odpovědět