Kuala Lumpur, kde koupit transfer z letiště? [ 1078 ]

Pro turisty jsou z Indonésie nejznámější ostrovy Jáva, Bali a Sumatra. Malajsie umožní milovníkům přírody dovolenou v tropických deštných pralesech a Filipíny s tisíci malých ostrůvků lákají ke koupání a potápění.
Pravidla fóra
Jak do Indonésie a na její největší ostrov Jávu, které lákají hodně cestovatelů, stejně jako Sumatra či Borneo. Malajsie má pro turisty Kuala Lumpur a národní park Kinabalu, zatímco Filipíny Manilu, rýžové terasy Banaue a korálový útes Tubbataha.
Odpovědět
Viktor
Příspěvky: 9
Registrován: 17 pro 2009, 08:41

Kuala Lumpur, kde koupit transfer z letiště? [ 1078 ]

Příspěvek od Viktor »

Zdravím všechny fanoušky Malajsie,
nevím jestli si mám koupit transfer z letiště KLIA už doma s letenkou, nebo až na místě.
Poradí mi někdo ?
Sprej
Příspěvky: 8
Registrován: 17 pro 2009, 09:03

Re: Kuala Lumpur, kde koupit transfer z letiště? [ 1078 ]

Příspěvek od Sprej »

Ahoj Viktore,

KLIA je jeden z největších a nejoblíbenějších letišť v Asii. Letiště je vzdálené přibližně 50km od centra města Kuala Lumpur. Pokud budeš mít štěstí, tak uvidíš při trošce dobré viditelnosti před přistáním velké palmové háje nebo závodní okruh F1 . Samotné letiště má prakticky dva hlavní terminály spojené vláčkem. Prostory letiště jsou příjemné, rozsáhlé, velmi čisté
Nejrychlejším a dle mého nejkomfortnějším způsobem, jak se dostat do centra města je pomocí vlaku KLIA Exspres.
Ten odjíždí přímo z budovy hlavního terminálu přibližně každých 20minut. Cesta trvá cca 28 minut a stojí 35RM jedna jízda nebo 70RM zpateční lístek. Pozor první vlak vyjíždí v 5hod ráno a poslední z KLIA směr centrum vyjíždí 01:00hod.
Takže podle mne si nemusíš kupovat transfer z domova, stačí na místě. Můžeš použít i taxi, je tam stanoviště hlavně si dej pozor na ceny bacha abys nejel limuzínou : - D

Užij si to
Přílohy
Kuala Lumpur
Kuala Lumpur
Odpovědět