Letíme v srpnu do Dominikánské republiky [ 1206 ]

Ostrovní stát Dominikánská republika omývají vlny Karibského moře a Atlantiku. Známé rekreační oblasti jsou Puerto Plata, Punta Cana, Santo Domingo a poloostrov Samana.
Pravidla fóra
Články, vlastní zážitky a rady k této krásné zemi v Karibiku najdete zde, podrobné popisy jednotlivých letovisek pak na stránkách Dominikánská republika.
Odpovědět
Stela
Příspěvky: 4
Registrován: 06 led 2010, 07:22

Letíme v srpnu do Dominikánské republiky [ 1206 ]

Příspěvek od Stela »

Ahoj poraďte
Letíme v srpnu do Dominikánské republiky a letíme tam poprvé a to na Rio Taino v Punta Cana. Budu moc ráda, jestli někdo dáte nějaký tipy nebo rady. Možná nějaký odkazy na netu nebo tak něco. Moc díky.
Myska
Příspěvky: 4
Registrován: 13 led 2010, 07:02

Re: Letíme v srpnu do Dominikánské republiky [ 1206 ]

Příspěvek od Myska »

Taky se přidám, já se svým přítelem plánujeme taky příští rok někdy v březnu dovolenou V Dominikánské republice. Byla bych moc ráda za nějaké tipy na hotely, nechceme něco, kde je moc lidí, hlavně aby to nebylo jako velkoměsto! Máme představu o pěkný písečný pláži a klídek. Můžete mi někdo doporučit nějakou konkrétní oblast? Díky moc
Frodo
Příspěvky: 6
Registrován: 28 led 2010, 22:44

Re: Letíme v srpnu do Dominikánské republiky [ 1206 ]

Příspěvek od Frodo »

Ahoj
Jak to myslíš s tím velkoměstem?? Tam přece není žádný velkoměsto kromě hlavního města St. Domingo. Skoro všechny hotely leží na pláži. Kam bys konkrétně chtěla na sever Purto Plata, Sosua nebo Cabarete, na východě je pak Punta Cana a na jihu Bayahibe a Juan Dolio.
To bys měla asi vědět kam chceš?
Frodo
Přílohy
Dominikánská republika
Dominikánská republika
Naposledy upravil(a) Frodo dne 07 dub 2010, 18:49, celkem upraveno 1 x.
Myska
Příspěvky: 4
Registrován: 13 led 2010, 07:02

Re: Letíme v srpnu do Dominikánské republiky [ 1206 ]

Příspěvek od Myska »

Vlastně bychom chtěli na ostrov Samana. Myslíš, že to je tam dobrý?
Frodo
Příspěvky: 6
Registrován: 28 led 2010, 22:44

Re: Letíme v srpnu do Dominikánské republiky [ 1206 ]

Příspěvek od Frodo »

Tak to je mi líto k ostrovu Samana, ti nic neřeknu, byl jsem jen v Punta Cana...
Lesli
Příspěvky: 5
Registrován: 28 led 2010, 22:35

Re: Letíme v srpnu do Dominikánské republiky [ 1206 ]

Příspěvek od Lesli »

Taky chceme letět na podzim do Dominikánský republiky, ale bohužel jinak nemůžeme, máme v tý době podzimní prázdniny. Docela se bojím, byli jsme ve stejný době na Kubě a tam byl hurikán, naštěstí to bylo v jiný oblasti Kuby, ale naše výlety, který jsme měli plánovaný jsme museli odsunout na jiný termín . Díky za info
Odpovědět