Bulharsko na vlastní pěst

Země u Černého moře s turisticky oblíbenými místy jako Sofie, Burgas či Nesebr a známými letovisky Zlaté písky, Slunečné pobřeží nebo Albena.
Pravidla fóra
Češi začali v posledních letech Bulharsko znovu objevovat. Kdysi jedna z mála možných destinací, kde bylo možné trávit dovolenou u moře, urazila značný kus cesty a dnes má turistům opět co nabídnout. Toto fórum je věnováno právě dovolené v Bulharsku. Navíc kromě moře má tato zmemě co nabídnout i těm, kteří se vydají do Bulharska na zájezd za poznáním.
Odpovědět
romca
Příspěvky: 2
Registrován: 07 bře 2009, 12:38

Bulharsko na vlastní pěst

Příspěvek od romca »

ahoj máte někdo radu ??? chceme jet na vlastní pěst do Bulharska. Víte někdo jestli jsou směrovky jen v azbuce nebo také v latince Krom kulturních zážitků bychom také rádi někde dobře zapařili někde na nějaký pěkný pláži co mi doporučíte, Zlaté písky nebo Slunečné pobřeží :?: Nebo mi dáte jiný tipy :roll:
Kamil Wiedner
Příspěvky: 3
Registrován: 27 úno 2009, 15:59

Re: Bulharsko na vlastní pěst

Příspěvek od Kamil Wiedner »

tak já si myslím, že Bulharsko je už v EU tak určitě jsou tam i směrovky psané v latince čau kamča :D
Gert
Příspěvky: 2
Registrován: 18 bře 2009, 11:48

Re: Bulharsko na vlastní pěst

Příspěvek od Gert »

čus rád bych ti jen poradil na silnicích v Bulharsku se jezdí dost "razantně " Moje doporučení nenechat se vyprovokovat k rychlé jízdě, mohlo by to být drahý. Zlaté písky ještě neznám, ale slunečné pobřeží si myslím, že znám také záleží na poloze hotelu v centru jsou bary a trochu stranou najdeš i svůj klid když budeš po něm toužit. Jídlo je vynikající a chutné užij si to ;)
Odpovědět