stížnosti_Tunisko

Dovolená pod africkým sluncem s nádechem orientu a kulinářskými specialitami. Turistickými lákadly jsou především letoviska Hammamet a Sousse, ostrov Djerba a města Karthago a Tunis.
Pravidla fóra
Příspěvky o dovolené a zážitcích z Tuniska. Patří sem i ostrov Djerba a nejjižnější část země Zarzis.
Odpovědět
kempes
Příspěvky: 1
Registrován: 07 bře 2009, 12:41

stížnosti_Tunisko

Příspěvek od kempes »

ahoj všichni někde jsem četl, že při nějakém průzkumu nejhorší ze všech arabských zemí je Tunisko na dalším místě Turecko a pak je prý Bulharsko.

Podle mne není Tunisko horší než ostatní arabské země. Máte někdo ponětí proč si lidi stěžujou
zdraví mirda kempes
Angii
Příspěvky: 2
Registrován: 11 bře 2009, 16:26

Re: stížnosti_Tunisko

Příspěvek od Angii »

Já si tedy myslím, že většina stížností turistů je na kvalitu stravování a vůbec celková čistota je nic moc.

Třeba v Turecku bývají stížnosti podle mne co si s kámoška tak řeknem třeba ten systém jsou tam hotely co mají 5 hvězdiček tak je samozřejmé, že člověk očekávám 100% komfort jako je třeba u nás nebo jinde v Evropě. Bohužel někdy jsou lidi o dost zklamaný. Možná by některý popisy u hotelu nemusely být až tak vychvalující tak se zatím měla ahojky :)
F12
Příspěvky: 7
Registrován: 13 črc 2013, 17:30

Re: stížnosti_Tunisko

Příspěvek od F12 »

Většinou je horší čistota, ale jinak nepociťuji že by tato země byla jakkoliv špatná
Odpovědět