Stránka 1 z 1

Ubytování a dovolená v Thajsku

PříspěvekNapsal: 23 kvě 2014, 10:33
od Janička
Zdravím všechny cestovatele, chtěla jsem se podělit o zkušenosti ohledně cesty do Thajska. Je to opravdu daleko, což spoustu lidí odradí, ale to je právě ta škoda. Thajsko je krásná země a dovolená v Thajsku je opravdu úžasná. Vyzkoušela jsem služby ubytování v Thajsku od cestovky thaitour a opravdu jsem byla mile překvapená. Profesionální přístup a velmi se snažili, abych si našla to pravé ubytování a dovolená v Thajsku byla krásná vzpomínka. Jejich stránky (thaitour. cz) jsou přehledné, a pokud jsem nevěděla, tak jsem se zeptala a všechno mi bylo vždy řečeno. Vyzkoušela jsem oslovit více cestovek, ale u thaitour jsem byla na 100% spokojena. Dle mého názoru jsou to jedničky na ubytování a dovolenou v Thajsku. ;)

Re: Ubytování a dovolená v Thajsku

PříspěvekNapsal: 13 dub 2015, 19:55
od Dany
My jsme se vrátili z Thajska letos v únoru. Byli jsme 14 dní na poznávacím zájezdu s CK Avetour. Zájezd byl perfektně zorganizován, Avetour má s touto krásnou zemí spoustu zkušeností a náš průvodce Wendi kromě velmi vstřícnému přístupu i neskutečné znalosti místních poměrů a historie. Viděli jsme místa, kam se normálně člověk nepodívá, chrámy, národní parky, džungle, ostrovy, laguny.. To vše s dokonalým komentářem od Wendiho. Byli jsme skvělá parta a všichni si zájezd krásně užili. Až zase příště někam vyrazím, tak určitě s nimi.

Re: Ubytování a dovolená v Thajsku

PříspěvekNapsal: 15 zář 2016, 14:25
od max78945
Ahoj,

Thajsko je úplně krásná krajina, strávil jsem zde 2 týdny a za ty dva týdny jsem měl možnost vidět kopu věcí aniž bych se nudil. Měl jsem možnost vidět prales, krmil opice, jezdil na slonovi, poznat zdejší lidi a jejich tradice, koupat se ve vodopádech v džungli, no prostě pecka. Nicméně bych se neodhodlal jít sám nebýt Arcadia air, která se postarala naprosto o vše včetně letenek a průvodčího, takže jsem se mohl zpolehnout že vše proběhne jak má. Musím říct že když příště někam pojedu tak rozhodně je budu zas kontaktovat a vřele je doporučuji.