Egypt_Taba

Díky mnoha historickým pokladům a křišťálovému moři je Egypt jednou z nejnavštěvovanějších zemí. Nejoblíbenějšími cíli pro dovolenou jsou Káhira s Gízou a na pobřeží Rudého moře Hurghada a Sharm El Sheikh.
Pravidla fóra
Pro turisty má Egypt pyramidy v Gíze a sfingy, pohřebiště v Údolí králů, památky v Luxoru a chrámu Abu Simbel. Pro milovníky potápění jsou tu Sharm el Sheikh, Hurghada, Dahab a další egyptská letoviska.
Odpovědět
pychavka
Příspěvky: 7
Registrován: 05 bře 2009, 16:45

Egypt_Taba

Příspěvek od pychavka »

ahojky všichni byla jsem první týden v únoru na Tabě. Máte někdo nějaké zkušenosti. Ráda bych si s někým vyměnila názory. já jsem byla tedy ohromena tou nádherou a také tou bídou tam Budu se těšit, že mi někdo odpoví :)
romca
Příspěvky: 2
Registrován: 07 bře 2009, 12:38

Re: Egypt_Taba

Příspěvek od romca »

zdravím, v egyptě jsem už byla, ale na tabě ještě né. tak povídej jak se ti líbilo už se těším ;) romca
rudik
Příspěvky: 4
Registrován: 07 bře 2009, 12:35

Re: Egypt_Taba

Příspěvek od rudik »

s jakou jsi byla cestovkou? byla jsi spokojená se službami myslím delegáta a tak napiš :?: ruda
pychavka
Příspěvky: 7
Registrován: 05 bře 2009, 16:45

Re: Egypt_Taba

Příspěvek od pychavka »

ahoj rudíku byla jsem s kámoškou fakt ani nevím s kým to bylo, ale bydleli jsme v hotelu Mövenpick. Fakt můžu doporučit. Taky sme byli na výletě v Jordánsku v Petře. Musím říct tedy paráda určitě bych se tam chtěla ještě nekdy vrátit, ale stálo to šílený prachy, tak musím šetřit napište ještě někdo haló :)
Kamila
Příspěvky: 8
Registrován: 07 bře 2009, 12:36

Re: Egypt_Taba

Příspěvek od Kamila »

ahoj díky moc jsi mi pomohla čau kamča
fany
Příspěvky: 1
Registrován: 11 bře 2009, 16:42

Re: Egypt_Taba

Příspěvek od fany »

ahoj všichni, tak jsem se díval na ten hotel Mövenpick a v tuhle dobu není moc drahej ??? co vy na to a počasí v dubnu ???
obama
Příspěvky: 7
Registrován: 18 bře 2009, 11:49

Re: Egypt_Taba

Příspěvek od obama »

ahoj fany bacha na to mám kámoše, s kterým jsem studoval v liberci je to egypťan a v dubnu tam je nejhorší počasí prý nejkrásněji je tam v říjnu :)
PetraKladenska
Příspěvky: 3
Registrován: 16 lis 2014, 18:24

Re: Egypt_Taba

Příspěvek od PetraKladenska »

Tak kámoš to asi bude vědět ;-)
Odpovědět