Andalusie pro poznávačky výborná

Cestovatelsky nejoblíbenějšími částmi Španělska jsou Kanárské a Baleárské ostrovy, avšak také jeho středomořské pobřeží, s letovisky jako Costa Brava či Costa Dorada, je významným turistickým cílem.
Pravidla fóra
Nejrůznější články o Španělsku, zážitky samotných cestovatelů a detailní popisy jednotlivých přímořských letovisek naleznete na stránkách věnovaných výhradně Španělskému království.
Odpovědět
standa60
Příspěvky: 11
Registrován: 28 bře 2008, 15:03

Andalusie pro poznávačky výborná

Příspěvek od standa60 »

Ahoj,

měl jsem možnost být v dubnu skoro týden v Andalusii a bylo to výborné. Všechno bylo zelené, svěží, žádné horko. Na koupání to sice nebylo, ale na plážích v provincii Cádiz jsem byl, konkrétně v Chiclana de la Frontera. Rozlehlost pláže mne překvapila, tam rozhodně ani v sezóně není hlava na hlavě. Otázkou může být teplota vody v Atlantiku. Hotely se tam nesmějí stavět vysoké a byly všechny vyšší kategorie. Jezdí se tam hodně i za golfem, hřiště byla pěkná. Sám dávám přednost koupání v Řecku, ale poznávací zájezd do Andalusie mohu s klidným svědomím doporučit. Určitě bude ale záležet také na konkrétní cestovní kanceláři a sestaveném programu, za to žádnou záruku dát nemůžu.
Přílohy
Cadiz
Cadiz
Sevilla
Sevilla
Odpovědět