Informace pro ženy

Vysněné cíle mnohých cestovatelů a dobrodruhů. Na západě Los Angeles a San Francisco, na východě New York a Florida a mezi tím nepřeberně možností, podobně jako v kanadských národních parcích.

Informace pro ženy

Příspěvekod Mendy » 20 dub 2010, 20:23

Dobrý večer dámy

Nyní je aktuální, aby jsme letěly do Kanady. Nabízí se tam skvělé obchody s akčními nabídkami nejmodernějšího zboží. Jsou tam skvělé modní přehlídky, super bary a restaurace. Všude jsou tam krásné ženy a také pěkní muži. Kanada je prostě IN. Na společenských akcích se dají vyhrát zájezdy. Jestli někdo hledá třeba partnerku na cesty určitě si ji tam najde. Také se tam konají besedy s experty na Kanadu, zodpoví každou vaši otázku.

Je to suuper doporučuji Mendy
Přílohy
Kanada5.jpg
Kanada ženy vyražte
Mendy
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 led 2010, 22:37

Re: Informace pro ženy

Příspěvekod Tulen » 21 dub 2010, 14:23

Tak tohle musím napřed vydýchat. Možná budu jediný, komu se tohle ani trochu nelíbí. V září letíme s mojí přítelkyní na 3 týdny do Kanady. Půjčíme si auto, v autě budeme mít stan, spacáky a jídlo a budeme jezdit, abychom toho co nejvíce viděli z týhle krásný země.

Nejprve jsem si myslel, že v tvém článku bude něco zajímavého, ale když jsem to četl, tak se mi doopravdy protočily panenky. Nevím tedy, proč se musí zrovna do Kanady, když si chce někdo koupit třeba růžovou kabelku. Myslím si, že takových lidí asi moc není, aby vydali 2000€ a předvedli se ve Vancouveru nebo v Torontu.

Kanada má pro nás oba, jak pro mne a moji přítelkyni úplně jiná kouzla, jako je například příroda a jiné. Na to by nám bylo líto času i peněz.

To je prosím moje mínění
Tulen
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20 led 2010, 19:04

Re: Informace pro ženy

Příspěvekod Bobik » 22 dub 2010, 13:24

Tak to určitě nejsi sám, také se přikláním k tvému mínění. Ten kdo by tam jel jen kvůli těmhle věcem, jako je nakupování, navštěvování restaurací, barů a dalších nějakých společenských akcí, je asi fakt blázen. :lol: Jinak si to neumím představit.

Vždyť Kanada nabízí tolik jiných zajímavých věcí.
Alespoň pro mne.
Bobik
 
Příspěvky: 14
Registrován: 13 led 2010, 07:14


Zpět na USA, Kanada

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron