Kam jet?

Prosluněný cíl vaší dovolené s koupáním a potápěním na dlouhých bílých plážích ostrovů Phuket, Ko Samui, Pattaya a dalších.
Další informace
Příspěvky umožňují blíže poznat a jeho známé turistické cíle jako Bangkok, Phuket, Pattaya nebo Ko Samui.

Kam jet?

Příspěvekod carlos » 14 dub 2008, 06:16

Příští rok bych se rád podíval do Thajska a tak bych chtěl vědět něco o ostrovech, jestli je zde něco zajímavého k vidění. Určitě nejsem neinformovaný, hodně jsem toho přečetl, ale přece jen osobní zkušenosti jsou nejlepší. Vím o Ko Phi Phi a určitě se tam chci podívat. A ještě bych se chtěl zeptat, jestli má někdo zkušenost s potápěním v Thajsku, prý je to nezapomenutelný zážitek. Díky ;)
carlos
 
Příspěvky: 6
Registrován: 06 dub 2008, 10:35

Re: Kam jet?

Příspěvekod šárinka » 14 dub 2008, 07:06

Z Thajských ostrovů jsem navštívila a mohu doporučit Koh Pha Ngan a Phukett, ale Koh Samui nedoporučuji.
Na ostrově Koh Pha Ngan jsme já a moje dcera byly ubytovány v krásných chatkách přímo na pláži na severu ostrova. Stálo nás to jenom 4 Eura na noc za chatku na noc s dvoulůžkem, koupelnou a balkónem. Mezi turisty tohle to místo nebylo moc rozšířené, takže jsme tu byly téměř samy.
Phukett nebyl moc přeplněn turisty, což jsem vůbec nepředpokládala. Tady je víc než dost ubytování pro turisty cestujících "s batohem na zádech". Většina turistů je ubytována v soukromých resortech, takže jsme jich moc neviděly. Zůstaly jsme v městě Phukett, které je typické thajské město, ale se všemi dnešními vymoženostmi jako jsou dobré kavárny, pekařství... A je zde řada možností ubytování. Také je jednoduché dostat se místním autobusem do obchodu ve městě a na pláž.
O potápění toho moc nevím, nikdy jsem to nezkoušela.
šárinka
 
Příspěvky: 2
Registrován: 13 dub 2008, 08:19

Re: Kam jet?

Příspěvekod carlos » 14 dub 2008, 07:46

Děkuji za všechny tyto informace a chatky na pláži to zní božsky!
carlos
 
Příspěvky: 6
Registrován: 06 dub 2008, 10:35


Zpět na Thajsko

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník