V září a v říjnu na Ibize

Cestovatelsky nejoblíbenějšími částmi Španělska jsou Kanárské a Baleárské ostrovy, avšak také jeho středomořské pobřeží, s letovisky jako Costa Brava či Costa Dorada, je významným turistickým cílem.
Další informace
Nejrůznější články o Španělsku, zážitky samotných cestovatelů a detailní popisy jednotlivých přímořských letovisek naleznete na stránkách věnovaných výhradně .

V září a v říjnu na Ibize

Příspěvekod Majka » 13 lis 2010, 19:45

Ahoj všem,

prosím můžete mi někdo napsat, jaké je počasí koncem září a počátkem října na Ibize? Jestli jste už někdo strávil začátkem října dovolenou na Ibize, budu moc ráda, když se mnou podělíte o vaše zážitky.
Zajímalo by mne :

A) Počasí jestli je tam ještě teplo a alespoň 27/28 stupňů?
B) jestli jsou tam ještě nějaké diskotéky, mám obavy, aby nebylo už po sezóně. To by se nám asi nelíbilo.

Doufám, že odpoví hodně lidiček :)
Majka
 
Příspěvky: 7
Registrován: 21 pro 2009, 12:57

Re: V září a v říjnu na Ibize

Příspěvekod Gabina » 14 lis 2010, 20:09

ahoj,

jsme rodina s jedním dítětem. Byli jsme tam na naší poslední dovolené a to od 25 září. Počasí bylo hodně proměnlivé. Sice bylo 25 až 30 stupňů, ale bylo často pod mrakem, také občas přišly i bouřkové mraky a z těch zahřmělo a také i dost často pršelo. Koupání bylo báječné voda měla 24 stupňů.

Také už tam byl relativně klid, byli tam většinou rodiny s dětmi a starší manželské páry. Ty velké diskotéky se zavírají někdy kolem 20 září a pak je tam klídek, alespoň tak jsme to viděli my, ale pro tebe asi nic moc. Ještě se tam dá večer zajít do města Ibiza, kde jsou otevřeny nějaké bary a v San Antoni jsou také ještě bary otevřené.

No jestli se ti tohle bude líbit, to si budeš muset rozhodnout sama.
Gabina
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 pro 2009, 17:12

Re: V září a v říjnu na Ibize

Příspěvekod Kytka » 17 lis 2010, 19:41

Krásný večer

Pro mne osobně je měsíc září nejlepší měsíc v roce, kdy se tam dá strávit nádherná dovolená. Prázdniny jsou pryč, velká vedra pominula a vodička je nádherně teploučká. Každý rok trávíme v tomto období dovolenou ve Středomoří na Ibize jsme ještě nikdy nebyli, tak se tam v příštím roce chystáme. Je fakt, že diskotékám jsme již trochu odrostli, ale v baru při dobrém vínku a tanečku si ještě rádi posedíme.

Držím ti palce, aby ses správně rozhodla a pak toho nelitovala.
Kytka
 
Příspěvky: 8
Registrován: 13 led 2010, 07:02


Zpět na Španělsko a Portugalsko

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník