Tak letos to bude asi ostrov Samos [ 1236 ]

U Středozemního moře ležící Řecko je oblíbenou turistickou zemí. Athény jsou vyhlášeným cílem, ale nejnavštěvovanější jsou řecké ostrovy jako Kréta, Rhodos, Korfu, Santorini a Kos.
Další informace
Informace o největším a nejjižnějším řeckém ostrově naleznete na webu věnovaném . Dalším ostrovem, kterému se věnuje celý web, je . Ostrovy zaujímají téměř jednu čtvrtinu rozlohy celého a jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro letní dovolenou.
Pokud i vy patříte mezi příznivce této jihoevropské země, podívejte se na aktuální nabídku a zjistíte, že navštívit některý z ostrovů nebo pevninské Řecko nemusí rozhodně stát velké peníze.

Tak letos to bude asi ostrov Samos [ 1236 ]

Příspěvekod Hvozd » 12 dub 2010, 17:43

Krásný večer

Pravděpodobý cíl naší letošní dovolené bude asi opět Řecko :!: :!: :!: Tentokráte se chceme vypravit na ostrov Samos.

Hledáme nějaký ubytování, jen se snídaní, abychom mohli vyzkoušet tamní taverny a restaurace. Jenom se bojím, abychom už první den neznali celý město a druhý den by nebylo kam jít. Nemusíme mít diskotéky a nějaký přihlouplý animátory, který mají za úkol nás bavit, to dokážeme sami.

Taky by se líbila někde poblíž nějaká tržnice, kde se dá koupit čerstvá zelenina a ovoce. Jestli někdo máte nějaké info, tak budu rád.
Hvozd
 
Příspěvky: 6
Registrován: 21 pro 2009, 13:01

Re: Tak letos to bude asi ostrov Samos [ 1236 ]

Příspěvekod Hrozen » 13 dub 2010, 17:42

Čau,

my jsme byli vloni v Pythagorionu a bydleli jsme v takovém menším rodinném penzionku. Jmenovalo se to Hotel Pegasus. Bylo to pěkně v centru v takový postraní uličce. Bylo to fakt super měli jsme půjčený auto a objížděli jsme pláže a taverny nejvíc se nám líbilo v přístavu.

Pláže byly většinou oblázkové...užíte si to :!:
Přílohy
Santorini2.jpg
Řecko je krásné
Hrozen
 
Příspěvky: 7
Registrován: 21 pro 2009, 13:04

Re: Tak letos to bude asi ostrov Samos [ 1236 ]

Příspěvekod Bingo » 14 dub 2010, 19:24

Ahojky

Samos je opravdu moc pěkný ostrov. To jste opravdu zvolili dobře, Pythagorion a Kokkari jsou spíš vesnice. Tím nechci říct, že nestojí za to je vidět. Ale jak píšeš za jeden den maximálně dva dny a dáš to celý. Když bych si měl vybrat tak asi Kokkari, leží to na severním pobřeží. Lidičky tam večer sedí před svým domečkem, když zapadá sluníčko, kolem se motají kočičky. To už tam budeš tak známej, že tě budou všichni zdravit a říkat kalimera nebo kalispera. :lol:
Bingo
 
Příspěvky: 4
Registrován: 28 led 2010, 22:35


Zpět na Řecko

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník