ostrov Skopelos

U Středozemního moře ležící Řecko je oblíbenou turistickou zemí. Athény jsou vyhlášeným cílem, ale nejnavštěvovanější jsou řecké ostrovy jako Kréta, Rhodos, Korfu, Santorini a Kos.
Další informace
Informace o největším a nejjižnějším řeckém ostrově naleznete na webu věnovaném . Dalším ostrovem, kterému se věnuje celý web, je . Ostrovy zaujímají téměř jednu čtvrtinu rozlohy celého a jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro letní dovolenou.
Pokud i vy patříte mezi příznivce této jihoevropské země, podívejte se na aktuální nabídku a zjistíte, že navštívit některý z ostrovů nebo pevninské Řecko nemusí rozhodně stát velké peníze.

ostrov Skopelos

Příspěvekod Kamila » 21 dub 2009, 16:01

hledám dovolenou v řecku našla jsem tam tento ostrov Skopelos. Prosím víte někdo něco o tomto ostrově. Moc se mi nechce na Krétu app chtěla bych něco jiného a budu mít s sebou jedno mimčo ahoj mějte se
Kamila
 
Příspěvky: 8
Registrován: 07 bře 2009, 12:36

Re: ostrov Skopelos

Příspěvekod Pavel » 21 dub 2009, 16:16

Hlavní město Skopelos připomíná amfiteátr. Jeho domečky, které jsou namačkány těsně jeden vedle druhého, vytvářejí velice zajímavý pohled. Ve Skopelosu najdete spousty kapliček a klášterů, zbytky hradeb a městského opevnění, ale i mnoho úzkých uliček a malebných zákoutí. Někdy vstoupíte místním obyvatelům doslova do kuchyně. Skopelos nabízí velký počet různých restaurací, tradičních řeckých taveren, barů a dokonce i oblíbený jazzový klub. Není to však žádná masová zábava, kdy potkáváte na ulicích hlučné davy anglické mládeže a hulákající německé turisty. Ale právě proto si Skopelos uchovává neuvěřitelně romantickou a příjemnou atmosféru. Málokteré ostrovní město v Řecku si zachovalo takový charakter jako Skopelos.

Tak tohle jsem našel, ale asi tě zajímají pláže ;)
Pavel
 
Příspěvky: 3
Registrován: 07 bře 2009, 12:39


Zpět na Řecko

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník