Nevíme kam Naxos nebo Mykonos?

U Středozemního moře ležící Řecko je oblíbenou turistickou zemí. Athény jsou vyhlášeným cílem, ale nejnavštěvovanější jsou řecké ostrovy jako Kréta, Rhodos, Korfu, Santorini a Kos.
Další informace
Informace o největším a nejjižnějším řeckém ostrově naleznete na webu věnovaném . Dalším ostrovem, kterému se věnuje celý web, je . Ostrovy zaujímají téměř jednu čtvrtinu rozlohy celého a jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro letní dovolenou.
Pokud i vy patříte mezi příznivce této jihoevropské země, podívejte se na aktuální nabídku a zjistíte, že navštívit některý z ostrovů nebo pevninské Řecko nemusí rozhodně stát velké peníze.

Nevíme kam Naxos nebo Mykonos?

Příspěvekod Princ » 27 dub 2010, 13:40

Ahoj všichni

Chceme zase v tomhle roce jet na dovolenou do Řecka. Vybrali jsme si dva ostrovy Kykladských ostrovů buď Naxos nebo Mykonos a nemůže se domluvit, který z nich to bude.

Možná nám někdo z vás pomůže s výběrem. Nebo jestli někdo máte nějaký tipy na ubytování, může to být hotel i apartmán je nám to vcelku jedno. Myslíte si, že tam na některém z ostrovů byli někde k vidění „ mrtvé“ kameny.

Myslíme si, že bychom taky chtěli zvládnout nějaký okruh ostrovem.

Děkujem
Princ
 
Příspěvky: 6
Registrován: 13 led 2010, 07:05

Re: Nevíme kam Naxos nebo Mykonos?

Příspěvekod Kutil » 29 dub 2010, 06:24

Krásné dobré ranko

Jé to jsem rád, že můžu někomu doporučit ostrov Naxos. Fakt můžu doporučit byla to moje nejhezčí dovolená po několika letech. Ostrov Naxos je jedním z největších Kykladských ostrovů. Tam si taky můžete půjčit auto stačí 2 dny a projedete všechno.

Trajektem jste za 1 ½ hodiny na Mykonosu nebo na Parosu. Kameny jsme bohužel neviděli. Bydleli jsme v centru Naxosu. To se nám líbilo, protože jsem měli koupený jen ubytování a snídaně, takže jsem vždycky večer vyráželi do centra na večeře a pokaždý někam jinam, chtěli jsme toho co nejvíc poznat ty jejich taverny jsou prostě úžasný.

Taky doporučuji si koupit buď úplně bez jídla a nebo jen se snídaní. Byli jsme rádi, že můžeme chodit do centra pěšky. Že to nebylo daleko a nemuseli jsme busem nebo taxíkem.

Mykonos je bohužel hodně drahý (třeba pivo 4€), ale je to nádherný město. Naxos má zase nádhernou pláž (Plakastrand)

Doufám, že jsem alespoň trochu pomohl.
Přílohy
Naxos2.jpg
Naxos
Kutil
 
Příspěvky: 4
Registrován: 28 led 2010, 22:48

Re: Nevíme kam Naxos nebo Mykonos?

Příspěvekod Spagr » 30 dub 2010, 13:26

Ahoj

Bohužel k Naxosu ti toho moc neřeknu, ale na Mykonosu jsme byli před dvěma lety na konci září. Tam je vlastně jen Mykonos jako město a sem tam vždycky nějaký domek, nebo nějaká menší skupinka domů nebo hotelů, ale nic kompaktního.

Pláže byly skvělý. Jestli někdo má rád diskotéky a večírky, tak určitě můžu doporučit hotel Paradies-Beach, nebo Super- Paradies-Beach nebo ještě Elia Beach.

Na tenhle ostrov také rádi jezdí na dovolenou páry stejného pohlaví. Jedno je ale pravda, jsou tam nejhezčí chlapi z Řecka. Ten kdo je na Mykonosu by měl určitě navštívit malý ostrůvek Délo, tady se narodili bohové Apollón a Artemis. Dnes je tento ostrov zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.
Spagr
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 pro 2009, 13:03


Zpět na Řecko

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník