Ještě nikdy jsem nebyla v Řecku

U Středozemního moře ležící Řecko je oblíbenou turistickou zemí. Athény jsou vyhlášeným cílem, ale nejnavštěvovanější jsou řecké ostrovy jako Kréta, Rhodos, Korfu, Santorini a Kos.
Další informace
Informace o největším a nejjižnějším řeckém ostrově naleznete na webu věnovaném . Dalším ostrovem, kterému se věnuje celý web, je . Ostrovy zaujímají téměř jednu čtvrtinu rozlohy celého a jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro letní dovolenou.
Pokud i vy patříte mezi příznivce této jihoevropské země, podívejte se na aktuální nabídku a zjistíte, že navštívit některý z ostrovů nebo pevninské Řecko nemusí rozhodně stát velké peníze.

Ještě nikdy jsem nebyla v Řecku

Příspěvekod Fitka » 11 srp 2011, 09:17

Ahojík
Kdo mi můžete poradit? Hledám ty nejhezčí pláže v Řecku, chceme si udělat rodinnou dovolenou.
Představuji si nějakou čistou písečnou pláž, průzračnou vodu, pěkný hotel nejlépe s all inclusive a kolem by měly být nějaké obchůdky, abychom se mohli jít se večer projít a něco pokoupit.
Mohla by tam být také nějaká zábava pro děti.

Kde tohle všechno najdu v Řecku, poradíte mi někdo.
Fitka
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 dub 2010, 11:03

Re: Ještě nikdy jsem nebyla v Řecku

Příspěvekod Kapka » 17 srp 2011, 10:16

Ještě jsi nikdy nebyla v Řecku ??? No tak to je nejvyšší čas!!!!
Já jsem byla poprvé v Řecku na Mykonosu a byla jsem nadšená. Všude nádherné bílé pláže. Ty jsou tam ještě dneska. Doporučila bych tam dovolenou v květnu nebo červnu, nebo potom až v září nebo v říjnu.
Hlavně si prosím tě nekupuj all inclusive, to by byla velká škoda. Nejlepší je si zajít někam na jídlo do nějaké taverny a dát si typické řecké jídlo.
Tak to je moje doporučení.
Kapka
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20 led 2010, 19:03

Re: Ještě nikdy jsem nebyla v Řecku

Příspěvekod Saska » 19 srp 2011, 13:35

Tak já bych ti určitě doporučila ostrov Kos. Byli jsme v Marmari, které má super pláže a také pěkné hotely např. Caravia Beach nebo Grecotel Royal Park. Je tam velice dobré autobusové spojení do města, kde se dá dobře nakupovat. Nejvíce jsme ale ocenili klid a super relaxaci. V těchto hotelech, co jsme byli mají i hlídání dětí. Naše děti si tam užili spoustu legrace.
Saska
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 led 2010, 07:30

Re: Ještě nikdy jsem nebyla v Řecku

Příspěvekod Korbel » 22 srp 2011, 08:27

Čau

Já si myslím, že je dost těžké doporučit něco v Řecku. Podle mne je v Řecku všude pěkně. Docela bych si uměl představit pěknou rodinnou dovolenou na Krétě.
V okolí Georgioupolisu je jeden kilometr dlouhá pláž. Tam se dát pěkně dovolenkovat s dětmi, tam se dá jít hodně daleko do moře, které je mělké a opravdu ideální pro děti.
Určitě se podívejte do nějakého katalogu. Já být vámi, tak si určitě půjčím auto a ostrov Kréta si projedu.Je tam spousta krásných míst, která stojí za to vidět.
Také bych nedoporučoval all inclusive, je dobré si zajít do nějaké taverny. Nejlepší je si koupit snídani a přes den se stravovat někde venku.
Přeji šťastnou ruku při výběru.
Korbel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 pro 2009, 13:06

Re: Ještě nikdy jsem nebyla v Řecku

Příspěvekod Becko » 25 srp 2011, 09:02

Co se týká all inclusive, tak bych také nedoporučoval. V Řecku je to hřích si kupovat pobyt se stravou.
Co může být krásnějšího, než večer sedět v taverně a po dobré večeři popíjet vínečko, poslouchat řeckou hudbu do toho vám šumí moře, no není to nádhera.
Naše rodina tam jezdí od roku 1977 a vždycky do Řecka. Právě jsme se vrátili z naší páté dovolené na Krétě. Nikdy jsme si nekupovali víc než snídani a to i když jsme jezdili s dětmi.
Líbilo se nám to mnohem víc jen s tou snídaní, nechtělo se nám stát ve frontě u bufetu v hotelu - lidi před tebou a lidi za tebou.
Takže přeji pěknou dovolenou.
Becko
 
Příspěvky: 3
Registrován: 01 dub 2010, 11:06


Zpět na Řecko

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 1 návštěvník

cron