Na jaký ostrov na kole ?

U Středozemního moře ležící Řecko je oblíbenou turistickou zemí. Athény jsou vyhlášeným cílem, ale nejnavštěvovanější jsou řecké ostrovy jako Kréta, Rhodos, Korfu, Santorini a Kos.
Další informace
Informace o největším a nejjižnějším řeckém ostrově naleznete na webu věnovaném . Dalším ostrovem, kterému se věnuje celý web, je . Ostrovy zaujímají téměř jednu čtvrtinu rozlohy celého a jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro letní dovolenou.
Pokud i vy patříte mezi příznivce této jihoevropské země, podívejte se na aktuální nabídku a zjistíte, že navštívit některý z ostrovů nebo pevninské Řecko nemusí rozhodně stát velké peníze.

Na jaký ostrov na kole ?

Příspěvekod Sojka » 13 čer 2011, 19:46

Ahoj,

poté co jsme na kolech pokořili Krétu a Rhodos, jsme naším vyprávěním a horováním nakazili také naše rodiče. Hodně vážně přemýšlíme na který ostrov bychom se společně vydali.
Máme nějaká kritéria, která by měl ostrov splňovat.
Ostrov by měl být plochý a také by tam měli být nějaké trasy na procházky. Naši rodiče sice nejsou až tak staří, ale přece jenom nejsou nejmladší, ale na kole jsou trénovaní.

Hotel bychom měli mít na pláži a ne nějaký moc velký. Také by nám stačili třeba nějaké apartmány.
Můžete nám někdo něco doporučit. Kréta a Rhodos na to moc nevypadávají. Já jsem si třeba myslel, že by to nemuselo být špatný na Kosu nebo Naxosu.
Budu moc ráda když mi poradíte.
Sojka
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20 led 2010, 19:10

Re: Na jaký ostrov na kole ?

Příspěvekod Brouk » 15 čer 2011, 15:24

Zdravím,

tak já si myslím, že na Kosu by to nemuselo být špatné pro rodiče. Zvláště oblast mezi městem Kos a na západním pobřeží podél Tigaki anebo pak ještě Mastichari. To si myslím, že není tak náročné a rodiče to určitě zvládnou.
tak čau
Brouk
 
Příspěvky: 3
Registrován: 01 dub 2010, 11:19

Re: Na jaký ostrov na kole ?

Příspěvekod Rodeo » 22 čer 2011, 19:02

Ahoj,

ostrov Naxos určitě není ideální pro jízdu na kole. Hlavně ve vnitrozemí jsou hory někde až kolem 1000 m. Proto si myslím, že tenhle ostrov není zrovna pro kola. Tam se možná da ještě jezdit podél pláže. Nejsou to zrovna kdoví jaké trasy, ale dají se tam také ve Sport klubu půjčit kola. Za to tam jsou super trasy na výšlapy a jsou různě náročný, tak na tohle je Naxos super. Nejkrásněji tam je na jaře nebo brzké léto tam je také nádherné. Horské vesničky posazené v horských údolích jsou prostě nádherné.

Jižně od města Naxos je 20 km písečných pláží, také je tam dost hotelů a apartmánů pro ubytování, určitě si vyberete.

Přeji pěkný pobyt.
Rodeo
 
Příspěvky: 9
Registrován: 28 led 2010, 22:46

Re: Na jaký ostrov na kole ?

Příspěvekod Sprej » 23 čer 2011, 12:40

Tak na 100% je pro vás Kos ideální, byli jsme tam někdy koncem září. V životě jsem neviděl tolik cyklistů jako tam. Tam snad každý si alespoň jednou půjčil kolo a vyrazil na cyklostezku. Samozřejmě jsme to také zkusili i když nejsme fanatici na kolo a také se nám to líbilo. Bydleli jsme v hotelu Corali.
Přeji pěknou dovolenou.
Sprej
 
Příspěvky: 8
Registrován: 17 pro 2009, 09:03

Re: Na jaký ostrov na kole ?

Příspěvekod misulak » 28 říj 2011, 15:38

misulak
 
Příspěvky: 7
Registrován: 28 říj 2011, 15:22

Re: Na jaký ostrov na kole ?

Příspěvekod Sojka » 06 úno 2012, 13:40

já vím, ty kolaři (my kolaři) :) jsou hrozní..........ale je to jako droga
Sojka
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20 led 2010, 19:10


Zpět na Řecko

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 1 návštěvník

cron