Víte někdo kde je nejhezčí místo Itálii?

Vyhlášená svou kuchyní, patří tato země u Středozemního moře k turisticky nejnavštěvovanějším. V Itálii je mnoho historických památek a patří k ní také ostrovy Sardínie, Sicílie a Elba.
Další informace
K jedné z nejnavštěvovanějších zemí našimi turisty patří bezesporu již tak navštěvovaná není, ale své místo na cestovatelské mapě si určitě zaslouží. Diskutuje se zde o , cestování do této jihoevropské země a dalších tématech s Itálií a Maltou souvisejících.

Víte někdo kde je nejhezčí místo Itálii?

Příspěvekod Dusik » 02 čer 2010, 19:30

Krásný večer

Docela by mne zajímalo mínění vás všech, kde je to nejhezčí v Itálii. Jestli si myslíte, že tam teď někdy pojedu tak to tedy nepojedu. Jen jsem tak o tom přemýšlel. Možná by to zajímalo i další lidi. Možná někdo něco víte o Sardinii, Kalábrii a Sicílii.

Já sám jsem byl v Itálii jen jednou a to už je dávno, byli jsme tenkrát v Rimini u moře. Abych pravdu řekl nebyl jsem přesvědčen, že by to bylo to nejhezčí v Itálie. Na pláži bylo hodně raků a štírů. Pláž byla neustále přeplněná. Hotel se mi líbil, ale jinak to docela šlo - do té doby, než jsem šlápnul na nějakou tu mořskou potvoru a zůstala mi v noze nějaká jehlička, pak jsem se rok a půl léčil a dokonce jsem musel až na operaci. Od té doby jsem pak už nikdy v Itálii nebyl. Docela mne to láká, zase se tam jet jednou podívat.

Budu rád, když mi někdo napíšete své názory a poznatky.
Dusik
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 dub 2010, 11:01

Re: Víte někdo kde je nejhezčí místo Itálii?

Příspěvekod Micky » 07 čer 2010, 21:34

Moc zdravím,

před týdnem jsme se vrátili z dovolené v Itálii. Byli jsme nadšeni. Za ty roky co jezdíme na dovolenou, to byl nejlepší tří *** hotel, jaký jsme kdy měli. Hotel byl přímo na písečné pláži, možná bych si troufl říct, že to bylo jak v Karibiku. Bylo to spíše na okraji města Vieste v Gargánu v Apulii. Z letiště Pescara jsme jeli dvě hodiny a třicet minut. Bylo to docela dlouné, ale stálo to zato.

Když jsme tam byli, tak byla mimosezóna tak to bylo úplně úžasné. Je jasné, že v srpnu bude hlava na hlavě. Voda byla nádherně průzračná, nebyli tam žádní raci ani ježci. Myslím, že se tam v září ještě jednou vydáme.

Podle mne jsou tam ty výdaje za výlety a nějaké to občerstvení ještě relativně nižší než jinde. Byli jsme na výletech jak autem tak i busem.

V Sardinii se nám také docela líbilo, ale tam se nám to zdálo příliš jednotvárné. Ostrov Elba je hodně drahý a přeplněný. Takže do Gargana zase se vrátíme!!
Přílohy
Italie20.jpg
Itálie
Micky
 
Příspěvky: 11
Registrován: 09 pro 2009, 17:18

Re: Víte někdo kde je nejhezčí místo Itálii?

Příspěvekod Lumir » 10 čer 2010, 13:28

Ahoj

Já bydlím nedaleko Bassana, podle mne to je nejhezčí kout Itálie. Abych nebyl příliš jednostranný, tak možná stojí za to se podívat do Asola, stojí to určitě za to. Pro mají velké kouzlo Benátky na podzim, to si vyloženě užívám. Tak někdy v listopadu, když tam je co nejméně turistů, tak je tam takový zvláštní klid.

Itálie je nádherná země, když člověk ví, co chce vidět, tak tahle země mu to nabídne.
Lumir
 
Příspěvky: 10
Registrován: 06 led 2010, 07:22

Re: Víte někdo kde je nejhezčí místo Itálii?

Příspěvekod Mirka » 14 čer 2010, 18:16

AHOJ

Já si myslím, že je opravdu nejkrásněji v Apulii. Tady se najde opravdu všechno. Nádherné moře, krásná příroda, historická města pro mne a naši rodinu. Také nám chutná italská kuchyně. Co je pro nás dost důležité to je: devět měsíců v roce tam svítí sluníčko a tady je opravdu co k vidění. V celé téhle oblasti je spousta hradů a památek kudy prošli Římané, Španělé a další, nádherné kostely vše ze středověku. Lidé tu jsou milí a ochotní a určitě se to vyplatí se tam zajet podívat.
Mirka
 
Příspěvky: 7
Registrován: 06 led 2010, 07:24


Zpět na Itálie a Malta

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron