Hledám něco o Itálii [ 1238 ]

Vyhlášená svou kuchyní, patří tato země u Středozemního moře k turisticky nejnavštěvovanějším. V Itálii je mnoho historických památek a patří k ní také ostrovy Sardínie, Sicílie a Elba.
Další informace
K jedné z nejnavštěvovanějších zemí našimi turisty patří bezesporu již tak navštěvovaná není, ale své místo na cestovatelské mapě si určitě zaslouží. Diskutuje se zde o , cestování do této jihoevropské země a dalších tématech s Itálií a Maltou souvisejících.

Hledám něco o Itálii [ 1238 ]

Příspěvekod Packa » 15 dub 2010, 19:47

Ahoj

No konečně jsem našla, to co hledám, něco o Itálii. Zatím jsem nikde nenašla žádnou dikuse o Itálii.

Hlavně mne zajímají novinky. Přece o Itálii se toho dá tolik napsat. Třeba by mne zajímalo, co je novýho v Rimini. Jaký jsou tam nový přepisy nebo zákony, co se musejí dodržovat. Jestli se tam taky musí nosit bezpečnostní vesta. Jestli se musí svítit na dálnici i přes den?

Mají stejný předpisy jako v EU
Packa
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16 pro 2009, 16:45

Re: Hledám něco o Itálii [ 1238 ]

Příspěvekod Mendy » 17 dub 2010, 18:07

Ahooj

Jooo to je super tohle fórum o Itálii. Myslím si, že je hodně příznicvů Itálie. Jestli se to týká lyžování nebo letní dovolený nebo pobytu na Gardě, tam je to toutiž úžasný, byli jsme tam před dvěma lety.

Letos chceme jet na Hudební slavnosti do Verony. Chtěly bychom navštívit Bizetovu operu Carmen v antickém amfiteátru, jak jsem slyšela tak je to prý úžasná neopakovatelná atmosféra.

Už se moc těším.
Přílohy
Italie_02.jpg
Naše foto z Itálie
Mendy
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 led 2010, 22:37

Re: Hledám něco o Itálii [ 1238 ]

Příspěvekod Gabca » 18 dub 2010, 20:35

Ahoj Packo

Bydlím už 28 let v Itálii v Benátkách. Jestli budete mít nějaké dotazy na Lido di Jeselo, Caorle nebo Bibione. Ráda určitě odpovím a poradím. Udělala jsem si takovu tabulku, kde jsem srovnávala ceny u *** a **** hotelů. Tak mi vyšlo, že nejlevněší to je v Caorle a potom je Bibione, jako nejdražší mi vyšlo Lido do Jeselo.

Rozdíl mezi *** a **** hotelem vychází rozdíl kolem 100€ na týden a osobu. Ten kdo hledá něco, kde je tochu živěji, tak je v Jeselu správně.

Bibione a Caorle tam je to takový spíš klidnější.
Přílohy
Italie.jpg
Itálie a romantická zákoutí
Gabca
 
Příspěvky: 8
Registrován: 06 led 2010, 07:28


Zpět na Itálie a Malta

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník