Korsika

Proslavená svým vínem, patří Francie k nejoblíbenějším cestovatelským zemím. Paříž je doslova magnetem na turisty, ale také Alpy, Pyreneje a ostrov Korsika jsou pojmy.
Další informace
DO Francie vyrážíme nejčastěji na . Hlavně o nich jsou následující diskuse.

Korsika

Příspěvekod veruca » 29 dub 2008, 10:43

Ahojky nevím si rady a tak žádám o nějakou tu menší pomoc.
Někdy v srpnu se chystáme s kamarády na Korsiku a chtěli bychom zkusit jet jen tak na blint. Nějaké té informace jsme se už snažili najít na internetu, ale vlastní zkušenosti jsou asi lepší. Přemýšleli jsme, že bychom chtěli skloubit koupání, památky a pěší turistiku. Nejlepší by pro nás byla nějaká menší plážička s minimem turistů, abysme si to mohli pořádně užít a vyblnout se. A je také možné sehnat až na místě nějaké levné ubytování?
Děkuji :)
veruca
 
Příspěvky: 19
Registrován: 06 dub 2008, 10:32

Re: Korsika

Příspěvekod Barbara » 12 srp 2008, 08:29

Čauky, naše banda se letos chystá opět na stejné místo na kterém jsme byli loni, jedná se o Villu Morosi, která se nachází v oblasti Sortie Favone. Ubytování tu určitě možné je, ale myslím, že lepší je ho mít domluvené dopředu, nemáš pak žádné starosti a jen si užíváš :-)
Pokud chcete podniknout nějakou pěší túru, tak doporučuji Bavellu je to nádherné místo a nachází se kousek od Favony. Co se týče pláží s menším množstvím turistů, tak těch tu asi moc nenajdete, ale dá se to přežít ;)
Barbara
 
Příspěvky: 5
Registrován: 09 dub 2008, 14:55


Zpět na Francie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník