Jak jsem k problému s vízy přišel!

Vše co se týká létání a poletování

Jak jsem k problému s vízy přišel!

Příspěvekod Pelikan » 12 lis 2010, 18:17

Ahoj - to vám musím vyprávět. :lol:

Není to opravdu pohádka, jak by se někomu mohlo zdát. Na letišti ve Frankfurtu jsem měl prostě problém s tím, když jsem letěl do Hong Kongu, tak jsem neměl zpáteční letenku. Ale proč bych jí měl mít, co je komu po tom, když chci strávit dovolenou v Číně a nechci být vázán na to, že se musím vrátit do určité doby.

Navíc když si chceš nechat prodloužit vízum v Číně, tak jen v městečku Wuxi a to ještě za úplatek. Neomezené vízum pro Indonésii je možné dostat jen když tam studuješ nebo pracuješ, jinak nemáš šanci.

Přitom nechci nic nemožného, jen chci Asii poznat trochu více a déle. Možná někdo budete vědět, jak to mám udělat, abych se nemusel omezovat, myslím tím časově.

Díky
Pelikan
 
Příspěvky: 9
Registrován: 09 pro 2009, 17:06

Re: Jak jsem k problému s vízy přišel!

Příspěvekod Okoun » 13 lis 2010, 19:27

Čus

A zkoušel jsi to i na ambasádě daného státu? Myslím, že je to nejjednodušší řešení. Možná by stačilo tam jen zavolat a zjistit co a jak. Nevím jinak co bys mohl ještě zkusit.

Snad ti někdo poradí lépe než já.
Okoun
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 pro 2009, 13:00

Re: Jak jsem k problému s vízy přišel!

Příspěvekod Pelikan » 14 lis 2010, 20:00

No to možná není špatný nápad. Já jsem to zkusil na místě, bohužel vízum je jen na 60 dní a konec. Stálo mne to 100 € a nic z toho, akorát jsem se honil, abych viděl všechno co jsem chtěl a nakonce to stejně byla jen půlka. Jestli tam ještě někdy pojedu, tak si počkám až tenhle nesmyl zruší.

Přesto ti děkuji.
Pelikan
 
Příspěvky: 9
Registrován: 09 pro 2009, 17:06


Zpět na Cestování letadlem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron