Working Holiday Visa Nový Zéland [ 1218 ]

Kde jinde uvidí cestovatelé klokany a mnoho dalších podivuhodností, než v Austrálii. Nový Zéland je zase geograficky nejvzdálenější zemí od střední Evropy a nabízí rozmanité přírodní krásy.
Další informace
V Austrálii lze vidět nejen klokany, ale i Sydney, Melbourne, Canberru a na severu Národní park Kakadu. Právě zájemcům o tento světadíl je fórum určeno.

Working Holiday Visa Nový Zéland [ 1218 ]

Příspěvekod cilka » 08 dub 2010, 17:45

Chtěla bych v příštím roce jít studovat a pracovat na Novém Zélandu. Chtěla bych navštívit jezera na jihu Austrálie. Tak bych měla pár dotazů. Mám working holiday vízum na Nový Zéland. Můžu s tímto vízem přijet i zase vycestovat? Jaký ostrov mi můžete doporučit. Pokud máte někdo víc návrhů, prosím napište mi také jaké tam jsou cenové relace. Jsou tam ostrovy, které jsou dražší a některé jsou levnější?
Nebo je to všechno srovnatelné?
cilka
 
Příspěvky: 17
Registrován: 06 pro 2009, 13:22

Re: Working Holiday Visa Nový Zéland [ 1218 ]

Příspěvekod Hrach » 09 dub 2010, 18:45

Ahoj
Docela levný se mi to zdá na ostrovech Cook Islands, oni totiž to mají jako bezvízový styk s Austrálií. Možná by bylo lepší si zavolat na velvyslanectví Nového Zélnadu. Tam se dovíš všechno přesně. Nebudeš mít pochybnosti o tom, jestli máš všechno správně.
Dolary novozélandské a australské jsou na stejno :!:
Přílohy
Novy_zeland3.jpg
Nový Zéland jsem už procestoval
Hrach
 
Příspěvky: 6
Registrován: 21 pro 2009, 13:04

Re: Working Holiday Visa Nový Zéland [ 1218 ]

Příspěvekod Lesli » 10 dub 2010, 19:04

Ahojík Cilko
Jezera na jihu Nového Zélandu, to jsi fakt vybrala správně. Určitě tam něco pěkného uvidíš. Ostrovy Thomass Cook a Fidži se tam totiž nabízejí jako tady u nás Mallorca. Také se říká, že Fidži má více místa a taky více ostrovů cca asi 400. Tohle bych taky doporučila. Existují okružní lety co lítá Air New Zealand, tam je v jedné letence 6 ostrovů.

Třeba Fidži, Cook, Tahiti, Hawaii, Tonga a Samoa to všechno za pár stovek dolarů.

Uží si to
Přílohy
Novy_zeland10.jpg
Mé foto z Nového Zélandu
Lesli
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 led 2010, 22:35

Re: Working Holiday Visa Nový Zéland [ 1218 ]

Příspěvekod Lesan » 27 říj 2010, 17:07

Doporučuji navštívit souostroví Tonga. Vzhledem k tomu, že tam nejezdí tolik turistů, ostrovy ještě nejsou turismem tolik zkažené (oproti Fiji nebo zmíněným Cookovým ostrovům) Obyvatelé království Tonga jsou upřímní a velmi srdeční (z 98 procent jsou to křesťané) My jsme navštívili prostřední ostrov ze souostroví Tonga zvaný Ha'apai a nemůžeme si to vynachválit. Konkrétně jsme strávili týden na ostrůvku Uoleva, žádná tekoucí voda, žádná elektřina ani internet, jen kilometry nádherných bílých pláží, korálové zahrady 50 metrů od břehu a hlavně žádní lidé!!! Úžasné. Dokonce jsme se na Uoleva neformálně vzali ;)
Lesan
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 říj 2010, 16:55


Zpět na Austrálie a Nový Zéland

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků