Potřebujeme koupit auto Cairns

Kde jinde uvidí cestovatelé klokany a mnoho dalších podivuhodností, než v Austrálii. Nový Zéland je zase geograficky nejvzdálenější zemí od střední Evropy a nabízí rozmanité přírodní krásy.
Další informace
V Austrálii lze vidět nejen klokany, ale i Sydney, Melbourne, Canberru a na severu Národní park Kakadu. Právě zájemcům o tento světadíl je fórum určeno.

Potřebujeme koupit auto Cairns

Příspěvekod Rodeo » 24 dub 2010, 19:47

Zdravím všechny cestovatele

Od 7. června budeme s přítelkyní v Austraálii v Carnis. Na tomhle místě chceme nějakou dobu zůstat, protože se chceme v okolí potápět.

Na to abychom mohli po okolí cestovat potřebujeme koupit auto typu Bushcamper 4x4, nebo něco podobného. Možná by nám stačilo i kombi. Potřebujeme to pro 2 osoby a také je důležité, abychom tam mohli přenocovat. Úplně idelání by bylo, kdyby v autě byla i kempigová výbava.

Předností by bylo, kdyby by byl vůz přihlášen v Queenslandu až do konce kalendářního roku, protože tak dlouho tam chceme být.

Budu se těšit na vaše nabídky.
Rodeo
 
Příspěvky: 9
Registrován: 28 led 2010, 22:46

Re: Potřebujeme koupit auto Cairns

Příspěvekod Etanol » 26 dub 2010, 18:54

Zdravím vás,
sice nemám pro vás žádnou nabídku na koupi auta, ale v Deep Sea Divers Den mám bratrance jmenuje se Riki, tak jestli náhodou zabloutíte do téhle firmy, tak ho prosím ode mne pozdravujte.

Třeba vám i pomůže. Žije v Cairns již několik let.
Etanol
 
Příspěvky: 10
Registrován: 09 pro 2009, 17:10


Zpět na Austrálie a Nový Zéland

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník