Austrálie a Nový Zéland s českým průvodcem

Kde jinde uvidí cestovatelé klokany a mnoho dalších podivuhodností, než v Austrálii. Nový Zéland je zase geograficky nejvzdálenější zemí od střední Evropy a nabízí rozmanité přírodní krásy.
Další informace
V Austrálii lze vidět nejen klokany, ale i Sydney, Melbourne, Canberru a na severu Národní park Kakadu. Právě zájemcům o tento světadíl je fórum určeno.

Austrálie a Nový Zéland s českým průvodcem

Příspěvekod zuzka.chlubna » 26 led 2015, 16:18

Nedávno jsme se s manželem vrátili z dovolené v Austrálii a na Novém Zélandu a jsme ještě plní dojmů. Anglicky moc neumíme a hlavně jsme chtěli mít všechno zařízené bez jakýchkoliv starostí a tak jsem využili cestovní kanceláře Australiapuzzle. Známí s nimi už cestovali a také byli moc spokojení. My jsme si objednali zájezd s českým průvodcem a bylo opravdu pohodlné procestovat tento kus světa s někým, kdo o něm hodně ví a hlavně Vám ukáže i místa, která nejsou turistům moc přístupná. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě a můžu předat podrobnější informace, jak zájezd probíhal. Na příští rok se chystáme znovu a nejspíš to vypadá, že využijeme sesterské CK Vivatravel. Zájezd je opět dobře zorganizován a jede se s českým průvodcem. :P
zuzka.chlubna
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 led 2015, 16:07

Zpět na Austrálie a Nový Zéland

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron