Lyžoval jste někdo v Dubaji

Spojené arabské emiráty leží na Arabském poloostrově. Cestovní ruch se koncentruje převážně do emirátu Dubaj, kde se nacházejí luxusní hotely, nádherné pláže a odvážné výškové stavby.
Další informace
Dovolená s příchutí luxusu a exotiky - tak jsou turisty nejčastějí popisovány . Ať se již chystáte na , nebo se teprve rozhodujete, zda na vyrazit, toto fórum vám může poskytnout cenné a praktické informace.

Lyžoval jste někdo v Dubaji

Příspěvekod standa60 » 28 bře 2008, 15:31

Halo všichni,

mám dotaz. Prý je v Dubaji hala s umělým sněhem a 400 m dlouhou sjezdovkou. Může mi to někdo potvrdit vlastním zážitkem? Normálně lyžuji v Rakousku, ale tohle by mne zajímalo jako rarita.
standa60

Re: Lyžoval jste někdo v Dubaji

Příspěvekod admin » 28 bře 2008, 15:36

Já ne, taky by mě to docela zajímalo ;)
admin
Site Admin

Příspěvekod niki101 » 09 dub 2008, 16:03

Já osobně jsem tam nebyla, ale kamarádka si to nemohla vynachválit, prý není nic lepšího než si zalyžovat a pak se jít na pláž opalovat :D
Vyprávěla, že ani nemuseli mít žádnou výstroj, vše si lze zapůjčit. Lyžování je tam úžasné, při sjezdu dolů lze sledovat okolní luxusní hotely, nahoru Vás prý vyveze 4sedadlová lanovka a pak už jenom hurá dolů ;)
niki101

Příspěvekod beton » 16 led 2010, 22:20

Nevím, nevím, mně to spíš připadá jako nějaká snobárna a snad jako atrakce, o které by se po návratu mohlo vyprávět. Možná pro domorodce, kteří jinak nemjí šanci sníh v životě vidět, ale abych letěl do Arabských emirátů kvůli hale s kratičkou sjezdovkou? Takovou najdu v našich horách dnes už na každém menším kopečku. Já bych tam jel kvůli moři a potápění, ale to je jistě věc každého.
beton

Příspěvekod Tom@s » 24 srp 2015, 20:15

Byl jsem se mrknout, ale nelyžoval. Vypadá to zajímavě ale ceny moc přátelské nejsou.
Tom@s

Zpět na Arabské emiráty