Arabské emiráty - ubytování nemanželů [ 1026 ]

Spojené arabské emiráty leží na Arabském poloostrově. Cestovní ruch se koncentruje převážně do emirátu Dubaj, kde se nacházejí luxusní hotely, nádherné pláže a odvážné výškové stavby.
Další informace
Dovolená s příchutí luxusu a exotiky - tak jsou turisty nejčastějí popisovány . Ať se již chystáte na , nebo se teprve rozhodujete, zda na vyrazit, toto fórum vám může poskytnout cenné a praktické informace.

Arabské emiráty - ubytování nemanželů [ 1026 ]

Příspěvekod Viktor » 19 pro 2009, 22:17

Ahoj,
poradí mi někdo? Chtěl bych se svojí přítelkyní navštívit Emiráty. Slyšel jsem, že když nejsme s přítelkyní manželé, tak bychom mohli mít problémy s ubytováním. Jako že by nás nemuseli ubytovat. Máte prosím někdo nějaké zkušenosti?
Viktor

Re: Arabské emiráty - ubytování nemanželů [ 1026 ]

Příspěvekod Micky » 13 led 2010, 17:27

Tak o tomhle něco vím, už s tím mám zkušenosti. Pokud tvoje přítelkyně není muslimka, tak budou mít jen nějaké dotazy, maximálně jim můžeš říct, že jste čerstvě oddáni. Když to v recepci vyřizuje muž a žena stojí stranou, tak by se ani nemuseli ptát. Nebo když tě neubytují v jednom, tak půjdeš do jiného, co je na tom za problém?
Můj názor je takový, zabukuj si hotel už tady v Evropě a máš po starosti!!!
Micky

Re: Arabské emiráty - ubytování nemanželů [ 1026 ]

Příspěvekod Viktor » 21 led 2010, 07:34

...jo to by fakt nebyl problém, ale co jsem se díval na hotely na internetu, tak to je samá pěti hvězda a našel jsem i sedmi hvězdičkový copak kradu :-) Tak jsem si myslel že si to zařídíme až tam . Nebo to možná nechám na bráchovi. Já ani moje přítelkyně nejsme muslimové. Díky
Viktor

Zpět na Arabské emiráty